Casio SA 47

Detské klávesy Casio SA-47 poskytnú Vašim deťom veľa hodnotné zábavy. Ponúka 32 klávesov a osmihlasou polyfónia. Celkom sa môžete tešiť na 100 tónov a 50 rytmov. Na tele...
69 €
Garantovaný nákup z MelodyShop

Značka
LCD displej
Detské

• , zakúpené v Hudobniny Amigas

vybrali sme casio SA 47 pre syna a je to presne to, čo sme hľadali

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Uzasny.sice neviem hrat ale hodinu som sa pohrala pri odskusani funkcnosti.potom som ho radsej zabalila do vianocneho papiera aby ma to nelakalo kedze je to ako darcek synovcovi
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

Pre menšie deti na domáce hranie kým začnú chodiť na hodiny klavíru plne vyhovuje.

Značka
LCD displej
Detské

Celkom sa môžete tešiť na 100 tónov a 50 rytmov. Na tele kláves Casio SA-47 nájdete praktické tlačidlo pre jednoduché prepínanie medzi zvukom piána, harmónia a organov.Všetky nastavenia si jednoducho zvolíte na prehľadnom LCD paneli.

K dispozícii budete mať aj 5 bicích tlačidiel na vytvorenie individuálneho sprievodu.To všetko v zábavnom šasi, ktoré si Vaše deti určite zamilujú.

Parametre a špecifikácie:

Na sklade • 1 variant4,9 €95 % • 513 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Hudobniny Amigas

vybrali sme casio SA 47 pre syna a je to presne to, čo sme hľadali

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,9 €95 % • 513 recenziíĎalšie informácie

• Vyhovuje.